Hele rustige schone camping. Wij hadden een panorama plaats met privesanitair. Geweldig. Broodjesservice tot 17 augustus. Komen volgend jaar terug.
August 2025 - Ruud D.
Rustige camping, ruime plekken met prive sanitair en super uitzicht.
August 2025 - R K.
Het was een heerlijke ervaring, we komen zeker nog terug!!
August 2025 - Hendrien v.
Mooie en schone camping
August 2025 - A. T.
Mooi gelegen camping vooral op de buitenplaatsen. Dicht bij strand etc. rustig. (vanaf 16 aug)
August 2025 - Bastiaan B.
Mooie rustige schone camping, idraal voor fietsers, wij hebben weer een top week gehad! Bedankt
August 2025 - Nancy B.
Keine Bewertung hintergelassen
August 2025 - Ingrid L.
We stonden op een panoramaplek met privésanitair. Een geweldig uitzicht en grote kampeerplek. Het privésanitair was ook fijn, schoon en voor ons praktisch. Het algemene sanitairgebouw van de camping ziet er ook mooi en nieuw uit. Ook gelegenheid om een wasje te draaien en te drogen. Er waren ook verschillende foodtrucks die met een vooraf aangekondigde regelmaat op de camping waren zoals een ijsjeskar en een pizza-truck. De roofvogelshow op de camping was ook prachtig.
August 2025 - Diane H.
Keine Bewertung hintergelassen
Juli 2025 - Lieuwe J.
Mooie grote plaatsen, uitstekende combinatie van plek met fraai uitzicht en privé sanitair. Alles perfect schoon, vriendelijke eigenaar en goed publiek. Gelukkig niet te groot. Rust!
Juli 2025 - Henk Jan M.
Heel nette camping. Rustig en toch kindvriendelijk. Ruime plaatsen. Niet ver van Cadzand. Komen terug!
Juli 2025 - Aniana W.
Für ein langes Wochenende, einen Premiumplatz mit eigener Dusche und viel Fläche gebucht. Es war perfekt ich konnte mit meinem Hund wunderbar laufen, die Sanitären anlagen sind sehr sehr sauber und man hat viel Platz um sich zu entspannen. Gastgeber und Personal sind Sehr freundlich und hilfsbereit. Und wenn man sich an die Regeln hält ist ein aufenthalt mit Hund sehr entspannend und erholsam. Man ist schnell am Meerund auch die einkaufsmöglichkweiten sind zufuss in Cadzand Bad gut zu erreichen. wiederholungsfaktor gleich 100%
Juni 2025 - Henner I.
Sehr schöner Platz war alles da was wir brauchten
Juni 2025 - Winand W.
Mooi onderhouden, propere en rustige camping. Alles wat er moet zijn is er. Camping is opgedeeld in kleinere zones zodat het allemaal nog kleinschaliger aanvoelt. Heerlijk wakker worden met de geluiden van de natuur.
Juni 2025 - Katrijn P.
Rustige camping met prachtig zicht op de panorama ligging. Go-cars zijn toppers voor kids. 2 leuke kleine speeltuinen. Ook handig dat er een schuur is bij slecht weer om te spelen. Was beetje rommelig maar dat ligt aan de kids als ze dit zo achterlaten. Broodjesservice was handig ! Maar is niet altijd blijkbaar.
Juni 2025 - Kirsten G.